MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrfåtölj 13714548
nr 1371 4548
Snurrfåtölj
1800-tal, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:35:37
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr